Hlavná stránka
O firme
Naša ponuka
Fotogaléria
Referencie
Kontaktujte nás
 Dominantou firmy je výroba a montáž ručne štiepaného dreveného šindľa a rekonštrukcia pamiatkových domčekov a budou. V tejto oblasti má firma dlhoročné a bohaté skusenosti.
Profil firmy
Z + P stav spol. s r.o. Korňa je súkromná spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993. Sídli v hornatej oblasti severného slovenska v hornokysuckej dedinke Korňa, neďaleko mesta Turzovka.

Naša spoločnosť má s výrobou a montážou ručne štiepaného dreveného šindľa dlhoročné skúsenosti. Okrem toho sa naša firma zaoberá aj výrobou a montážou krovov, stavbou drevených zrubových domov, rôzných interiérových a exteriérových drevených doplnkov, výrobou okien, dverí, zárubní, rekonštrukciou pamiatkových domov a budou, výrobou záhradných drevených altánkov.

Naša firma má s rekonštrukciou starých pamiatok bohaté skúsenosti nakoľko rekonštruujeme pamiatky hlavne v pamiatkových oblastiach napr. Špania dolina pri Banskej Bystrici, Banská Štiavnica, Oščadnica....
Čo sa týka výroby ručne štiepaného dreveného šindľa, tento sa potom používa ako krytina na tieto zrekonštruované budovy a  domčeky, alebo ako krytina na drevenné altánky. V neposlednom rade sa zásobujú touto krytinou aj niektoré stavebniny na Slovensku. Určité percento z našej výroby sa vyváža aj do Českej republiky.